קורס מסד נתונים

עמוד פוסט HE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

:שיתוף

:נושאים נוספים

קורס ביג דאטה

כאשר מדברים על ביג דאטה מתייחסים לאוסף של מערכי נתונים נרחבים, לרבות נתונים מובנים, לא מובנים ומובנים למחצה

Read More »

We Are Here For You :

Or fill in your details and we will contact you ASAP:

קורס מסד נתונים

Share:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

מאמרים נוספים

קורס ביג דאטה

כאשר מדברים על ביג דאטה מתייחסים לאוסף של מערכי נתונים נרחבים, לרבות נתונים מובנים, לא מובנים ומובנים למחצה

<< קרא עוד

מפתח תוכנה

מפתחי תוכנה הם המוחות היצירתיים מאחורי משחקים, אפליקציות ותוכנות מורכבות ומסובכות. בעוד מפתחי תוכנה מסוימים עשויים להתמקד בתוכנית

<< קרא עוד

!אנו כאן עבורך

:מלא פרטיך ואנו ניצור קשר בהקדם

קורס מסד נתונים מלמד ומעביר איך עובדים בסיסי נתונים, על  הארכיטקטורה והתשתית של כל בסיס נתונים, כיצד להתקין אותם, כלים לתחזוקה שוטפת ושיפור הביצועים. בסופו של הקורס תוכלו להפוך ל Big data DBA  או Devops , dataops על כל המשתמע מכך.

מהר מאד תגלו שתפקידים אלה נדרשים בחברות וארגונים רבים, ובחלקם אף מהווים תפקידי מפתח ובעלי אחריות רבה, כך שהקורס מהווה את הצעד הראשון שלכם אל עבר קריירה מבוקשת והכרחית כיום.

האתגרים הקיימים בלימוד קורס מסד נתונים

הוראת קורס מסד נתונים באופן כללי היא משימה מאתגרת, בשל מספר גורמים כמו ציפיות הולכות וגדלות משוק העבודה, מוצרים וטכניקות המשתנות ללא הרף, תקני איכות ומסגרות זמן מוגבלות של מערכת לימודים רגילה. עם השנים, התפתחו סוגים שונים של קורסים וטכניקות למידה, אשר מטרתם היא להבטיח הן מיומנויות והן ידע כדי לעמוד בדרישות המקובלות של שוק העבודה ותקני איכות בינלאומיים. הקורסים השונים מתאפיינים בתוכן משתנה, דרכי העברת הקורס לרבות למידה עצמאית באמצעות עבודות, וניסיון פרקטי.

החומרים והתכנים המועברים בקורס מסד נתונים

מכיוון שתפקיד ה DBA הינו תפקיד משמעותי אשר אחראי על בסיסי הנתונים בחברה, עליו לדעת לעומק   MySQL ו PostgreSQL  כדי שהוא יוכל להיחשב כמוסמך ויוכל לקיים שיחות המתבססות על הבנת המערכות עם כל הגורמים בחברה. בנוסף, הקורס ייתמקד בבסיסי הנתונים הנפוצים היום כמו  RDBMS , NoSQL , Big Data Platform ובסוגים השונים שלהם:

  • בסיס נתונים טבלאי – RDBMS (כמו MySQL , postgresql)
  • בסיס נתונים שאינו טבלאי – NoSQL (כמו elasticsearh , mongodb)
  • פתרון IT המשלב את התכונות והיכולות של מספר יישומי Big Data וכלי עזר – Big Data Platform (כמו google big query , redshift).

Database Performance Tuning

DBA או מומחה בסיסי נתונים צריך להבין בדאטה , להבין את דרישות המוצר והמערכת ולהגדיר את מבנה הנתונים בצורה אופטימלית (טבלאות , אינדקסים , partitions ועוד ) כך שכתיבת הנתונים תהיה מהירה וכך גם  קריאת הנתונים מהצד השני   , הבנה טובה של התשתית עליה יושבת פלטפורמת הדאטה עם זה ב cloud או On premise ולהבין אם הם מספקים עבור הפעילות הנדרשת של בסיס הנתונים .

מומחה בסיסי נתונים צריך להיות מומחה גם בשיפור ביצועים Performance tuning להבין טוב את היכולת של כל טכנולוגית בסיס נתונים כיצד יש לבצע את הבקשות בצורה האופטמלית מבסיס הנתונים (לדוגמא קריאה או כתיבה של שורה שורה או ב bulk ) איזה פרמטרים חשובים יש לכוון וכמובן הכי חשוב לבצע שיפורי ביצועים לשאילתות SQL ולבקשות הבאות מהאפליקציה .

קורס מסד נתונים
קורס מסד נתונים
Call Now Button