קורס ביג דאטה

עמוד פוסט HE

:שיתוף

:נושאים נוספים

We Are Here For You :

Or fill in your details and we will contact you ASAP:

כאשר מדברים על ביג דאטה מתייחסים לאוסף של מערכי נתונים נרחבים, לרבות נתונים מובנים, לא מובנים ומובנים למחצה המגיעים ממקורות נתונים שונים ובעלי פורמטים שונים. מערכי נתונים אלה הם כל כך מורכבים ורחבים עד שלא ניתן לעבד אותם בטכניקות מסורתיות. כאשר משלבים את מחסני הנתונים עם פירוש ואנליטיקה, אפשר לקבל החלטות טובות ומושכלות יותר עבור הארגון.

לכן החשיבות ההולכת וגוברת ומודעותם של הארגונים לחיוניות קורס ביג דאטה המועבר לעובדים. הארגונים השונים כבר לא יכולים להתעלם מהטכנולוגיות והכלים החדשניים הקיימים אשר מתעסקים עם הנתונים הרבים, ודורשים ידע, ניסיון והתמחות מיוחדת. על כלל הטכנולוגיות האלו וטכנולוגיות נוספות, אפשר יהיה ללמוד בקורס, להעשיר את הידע המקצועי ולתרום באופן ישיר לשורת הרווח התחתונה של החברה.

חשיבותו של קורס ביג דאטה

ביג דאטה אוצר בתוכו שלושה מושגים עיקריים הכוללים נפח, מגוון ומהירות. הנפח מתייחס לכמות הנתונים שאנו מייצרים שהיא מעל 2.5 קווינטיליון בתים ביום, הרבה יותר ממה שיצרנו לפני עשור. המהירות מתייחסת למהירות שבה אנו מקבלים נתונים, בין אם זה בזמן אמת או לא. והמגוון מתייחס לפורמטים השונים של הנתונים המתקבלים כמו תמונות, טקסט או סרטונים.

מכיוון שהנתונים הקיימים בכל חברה הולכים ומצטברים כל הזמן, הולכת ועולה החשיבות הקריטית לעובדים מקצועיים אשר יעברו לימודי ביג דאטה בהתמקצעות במהלך קורס ביג דאטה. ניתן להבין את הערך שיש לנתונים רק כאשר נוכל להתחיל לזהות דפוסים ומגמות בהם, כך שיש צורך בטכנולוגיות חדשות כדי להגיע להחלטות עסקיות טובות יותר.

?הנושאים הכלולים בקורס ולמי מתאים

קורס ביג דאטה יכול להתאים ביותר לאנשי מקצוע בתחום ה-IT, מנהלי נתונים ואנליטיקאים המעוניינים לצבור מומחיות בכלים חדשניים.  הקורס יסביר על הכלים הקיימים , כיצד לתחזק את הסביבה בצורה מיטבית , ונושאים רבים אשר יוכלו לסייע לבוגרים להשתלב במקומות העבודה, כמו למשל:

  • Hadoop For Big Data – דיון ולמידה מעמיקה על מסגרת הקוד הפתוח המאפשרת לארגונים לאחסן ולעבד ביג דאטה בסביבה מקבילה ומבוזרת, לרבות תרגול ולמידה על Coudera
  • ניתוח ושינוע נתונים באמצעות Hive, Impala, Kafka
  • פיתוח ב Python
  • טכנולוגיות ויישומים כמו SQL, MongoDB ועוד
  • לימוד על  Elasticsearchאשר הינו תקן לרישום וניתוח בזמן אמת לנתוני המערכת והנתונים העסקיים.

כדי לקבל את כל המידע והידע הנדרשים לכם כדי לקבל החלטות עסקיות נכונות ואמיתיות, עליכם לפנות ל- Sea Data אשר הינם מומחים בתחומים אלה.

קורס ביג דאטה