שירותי פיתוח תוכנה

שירותי פיתוח תוכנה

ב-Sea Data, אנחנו מומחים גם בפיתוח תוכנה ומספקים מגוון שירותים כדי לעזור לעסקים לבנות ולתחזק פתרונות תוכנה מותאמים אישית. צוות המפתחים המנוסים שלנו מיומן במגוון שפות תכנות ומסגרות, כולל שירותי פול סטאק, back end באמצעות Node.js ו-Python, וfront end באמצעות React.

בין אם אתם צריכים לבנות אפליקציה חדשה מאפס, או שאתם צריכים לעדכן ולתחזק פתרון תוכנה קיים, לצוות שלנו יש את הכישורים והמומחיות שיעזרו לכם להגיע ליעד. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי להבין את הצרכים והדרישות הספציפיות שלהם, ואנו משתמשים בשיטות פיתוח זריזות כדי להבטיח אסקה של פתרונות איכותיים בזמן ובמסגרת התקציב.

ב-Sea Data, אנחנו מתגאים במתן שירותי פיתוח תוכנה המסייעים ללקוחותינו לייעל את הפעילות שלהם ולהניע צמיחה. אם אתם מחפש שותף אמין ומנוסה שיעזור לכם לבנות ולתחזק פתרונות תוכנה מותאמים אישית, צרו איתנו קשר כדי ללמוד עוד כיצד אנחנו יכולים לעזור.

שירותי פול סטאק

בשנים האחרונות נעשה שימוש נרחב במונח “פול סטאק”. אנחנו יודעים שזו אפשרות קריירה אטרקטיבית ועדים לעלייה העצומה של קורסי מפתחי פול סטאק סתמיים. עם זאת, לרוב אין מושג קלוש מה בעצם עושה מפתח full stack, מה פירוש המונח ולמה הוא כל כך חשוב ונדרש בעולם ההייטק של היום. למעשה, מפתחי Full stack הם אנשים חיוניים ביותר בארגוני הייטק ויכולים לעשות עולם של הבדל בכל פתרון מבוסס אינטרנט שפותח בארגון. כדי להבין לעומק מה זה Full-Stack, יש להבין תחילה שני מושגים קשורים – צד השרת וצד הלקוח.

פיתוח בצד השרת

פיתוח בצד השרת הוא פיתוח של כל הפעולות המתרחשות “מאחורי הקלעים”, כלומר כל מה שלקוח הקצה לא יראה בממשק. זה כולל אחסון נתונים שקיבל הלקוח, עיבוד מידע, ניהול משתמשים וכדומה.

פיתוח בצד הלקוח

מעצם טבעו, פיתוח בצד הלקוח הוא קריטי לחוויית המשתמש. הוא משלב עיצוב עם פונקציונליות וידע נרחב בטכנולוגיות רלוונטיות כגון JavaScript, Angular או HTML.

אז מה זה בעצם פיתוח פול סטאק?

בתמהיל הזה, מפתח ה-full stack הוא מתווך מכריע בין שני העולמות המוזכרים למעלה. מפתחי Full Stack הם אנשי מקצוע שמכירים את הטכנולוגיות משני צידי המתרס – גם בצד הלקוח וגם בצד השרת, כמו גם את התקשורת והחיבור ביניהם. מומחים כאלה יכולים לפתח מוצר סופי בצורה מקיפה, תוך התחשבות בכל ההיבטים.

שיא דאטה מומחית במתן שירותי פול סטאק ופתרונות פיתוח לכל סוגי החברות.

צרו איתנו קשר עוד היום כדי לעזור לכם בפיתוח התוכנה הבאה שלכם.

 

שירותי פיתוח תוכנה פייתון

 

Python היא השפה החדשה והחמה של הרגע, בה משתמשים עבור מגוון רחב של יישומים כולל עבור סקריפט לתוכנה, מניפולציות ביג דאטה, שרתי אינטרנט ואפילו ה-Raspberry Pi.

 

בניגוד למפתחי פול סטאק בפייתון, שיכולים לפתח מוצר באופן עצמאי, מהbackend לfrontend, מה שרוב מפתחי web של Python עושים הוא לכתוב לוגיקה של יישומי אינטרנט בצד השרת. בדרך כלל, מפתחי web של Python יפתחו את רכיבי הbackend, לאחר מכן יחברו את האפליקציה עם שירותי אינטרנט אחרים (לעיתים קרובות צד שלישי), ולאחר מכן ישלבו את עבודתם של מפתחי הפרונט הללו עם אפליקציית Python.

מפתח Python Full stack

זה יכול לקחת שנים רבות של למידה, תרגול ושכלול מיומנויות כדי להפוך למתכנת פול סטאק בפייתון אמיתי, שמסוגל לכתוב תוכנית עם ממשק משתמש שמקיים אינטראקציה עם הbacking database באופן מלא. כדי להיות מסוגל לבצע את המשימה הזו, המפתח צריך לשלוט באיסוף דרישות, תיעוד, עיצוב גרפי, עיצוב ממשק משתמש ויישומים, עיצוב דאטהבייסים ואינדקס, ניהול מערכות, תצורה וניהול שרתים, התקנה ותצורה של שרת אינטרנט, שרת יישומים, התקנה ותצורה, ארכיטקטורת אינטרנט (http, tcp), רשת (בסיסי), dns (בסיסי), פריסת תוכנה, בקרת גרסאות. כל זה בנוסף על תכנות python ומיומנויות תכנות בסיסיות של HTML, CSS, תבניות ו-JavaScript.

 

שימו לב שהסדר ה”רגיל” של רכישת מיומנויות הוא הפוך מהרשימה הדיי מרתיעה הזו – אין זה פלא שרוב מאסטרי הפול סטאק פייתון מקדישים את חיי התכנות שלהם ליזמות!

 

שיתוף

מאמרים נוספים בנושא

אנחנו כאן בשבילך

או מלא את פרטיך ואנו ניצור איתך קשר בהקדם: