מהנדס מידע ונתונים

עמוד פוסט HE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

:שיתוף

:נושאים נוספים

DBA מה זה

DBA אחראי על מאגרי הנתונים של הארגון . מהרגע בו נכנסים הנתונים אל מאגרי המידע יש לדאוג שהם יכתבו בצורה מהירה , ישמרו באופן קבוע , המידע יהיה אמין ללא כפילויות וחוסרים שניתן יהיה להריץ שאילתות ולחקור את הנתונים בצורה מהירה על ידי המערכות והמשתמשים השונים

Read More »

אחסון בענן

.אחסון בענן הינו שינוי מהותי שנעשה בעולם, המיועד לאחסון מידע והפעלת יישומים. במקום להריץ

Read More »

מפתח אפליקציות

בהיבטים רבים, מפתח אפליקציות דומה למהנדס תוכנה מכיוון שהם פועלים ועובדים בתחומים משיקים הכוללים אינטגרציה עם חומרה, מתלבטים בסוגיות מסורתיות של אבטחה, ביצועים, אמינות ומגבלות אחסון.

Read More »

We Are Here For You :

Or fill in your details and we will contact you ASAP:

 Thomas H. Davenport  ו-D.J. Patil  במגזין של Harvard Business Review מהנדס מידע ונתונים, כפי שמתארים

 הגיע למעשה מדרישות האוניברסיטאות.  כיום ישנן תוכניות רבות למהנדסי מידע ונתונים  במהלך הלימודים לקראת תואר ראשון

תואר שני או לימודים מקצועיים אחרים אשר פועלים במהרה כדי להדביק את ה- Data Engineer Demand  ולספק Data Engineer Certification עדכניות, מהימנות ומקצועיות. ישנם גם Data Engineer Bootcamp אשר הולכים וצוברים תאוצה ומצליחים גם הם  לספק מקצוענים לתחום זה.

התוצאה של מגוון הקורסים הללו היא שקשה מאוד להשוות בין התוכניות, ועוד יותר קשה להבין בדיוק מיהו מהנדס מידע ונתונים.

Data Engineer Demand

על פי המגזין המוביל בתחום Datanami, הנדסת נתונים היא דיסציפלינה טכנית המתמקדת בבנייה ותכנון של מערכות לניהול, איסוף, אחסון וניתוח נתונים בקנה מידה גדול. הנתונים נמצאים בכל מקום ובהמון צורות כמו מספר המבקרים בפרופיל, קליקים באתרי האינטרנט, שיעורי יציאה מדף כניסה, הקלקות על מודעות שיווקיות, פוסטים במדיה חברתית, מספרים פיננסיים ועיסקיים של חברות ועוד.

לגבי Data Engineer Demand  אומר מהנדס המידע והנתונים הראשי של ארה”ב ממשרד הבית הלבן שארגונים מבינים יותר ויותר שבכדי למקסם את התועלת שלהם מהנתונים, יהיה צורך באנשים מקצועיים ובעלי יכולות עדכניות. חברות גדולות כמו פייסבוק, אמזון, אפל, נטפליקס, וגוגל מתמודדות עם כמות עצומה של נתונים מדי יום, ולכן תפקיד של מהנדס מידע ונתונים בחברה הוא קריטי.

Data Engineer Certification

Data Engineer הם בדרך כלל בעלי תואר ראשון במתמטיקה, מדעים או תחום הקשור לעסקים. המומחיות שצברו מתואר זה במהלך לימודיהם מאפשרת להם להשתמש בשפות תכנות כדי לבצע שאילתות בנתונים, ובמקרים מסוימים להשתמש במנועי SQL של נתונים בכמות גדולה. בדרך כלל רוב מהנדסי הנתונים יקבלו את עבודתם הראשונה לאחר השגת התואר. עם זאת, ההמלצה היא שגם מי שלומד בלימודי חוץ מסוגים שונים צריך לוודא שהוא לומד בשיעורים על מבני נתונים, אלגוריתמים, ניהול מסדי נתונים או תכנות. עלייך ללמוד שפות וכלים כמו SQL , פייתון ועוד.

מעבר לשליטה בשפות התכנון, יש ללמוד גם על שימוש בארכיטקטורות של מסדי נתונים, מציאת פתרונות לאחסון נתונים, ובניית מסדי נתונים. כדי להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המירב מהלימודים, תוכלו לפנות אלינו, SEA DATA, מכיוון שזהו תחום התמחותנו.

מהנדס מידע ונתונים